Graphic, Code & Design by Show It Design

Nasze usługi i samochody


- usługi transportowe (Europa),
- imprezy okolicznościowe,
- transfery na lotniska,
- wynajem aut,
- usługi kurierskie,
- szybka paczka,
- pomoc drogowa
- busy do 3,5t DMC,
- autolawety,
- chłodnie,
- busy osobowe,
- kontener,
- furgon
Wynajem Autochłodni    |    Wynajem Autolawet    |    Wynajem Busów    |    Pomoc Drogowa 24h

Wynajem autolawet

Wynajem autolawety to dużo tańszy sposób na przetransportowanie samochodu, niż skorzystanie z kompleksowej usługi transportu.

Kiedy chcemy przewieźć zakupiony za granicą samochód, lub kiedy po prostu auto stanie na drodze, nie musimy wydawać góry pieniędzy - sprawę możemy załatwić samodzielnie oszczedzając sporo pieniędzy. Do prowadzenia autolawety wystarczy standardowe prawo jazdy kat. B. Oferujemy tylko sprawdzone i w pełni sprawne pojazdy, co jest gwarancją bezpieczeństwa i spokoju podczas transportowania auta.wynajem autochłodni wrocław

Laweta - najtańsze rozwiązanie


Wynajęcie lawety jest zawsze tańsze od usługi transportu auta - co prawda musimy samodzielnie poprowadzić autolawetę, jednak pozwala to zaoszczędzić dużą ilość pieniędzy, które będziemy mogli wydać na przykład na naprawę uszkodzonego auta.
Wynajem lawet i inne usługi świadczymy na terenie czterech miast na Dolnym Śląsku:

  • Wrocław
  • Oława
  • Trzebnica
  • Oleśnica
Zadzwoń lub napisz do nas już teraz...
biuro@ola.wroclaw.pl
+48 691 052 616

FRAZY

usługi transportowe (Europa), imprezy okolicznościowe, transfery na lotniska, wynajem aut, usługi kurierskie, szybka paczka, pomoc drogowa, busy do 3,5t DMC, autolawety, chłodnie, busy osobowe, kontener, furgon

Wynajem samochodów dostawczych

Jeśli poszukujesz transportu, lawety, samochodu do wynajęcia lub solidnego spedytora, zapewnimy najlepszą obsługę. Dysponujemy flotą samochodów, od małych transportowych samochodów, po duże chłodnie i lawety.

Właścicielem serwisu jest: